12mm 2700 Metre Kırmızı Plastik Çember

ÜRÜN DETAYLARI

RENK: Kırmızı
KASNAK: 20*19
EBAT: 12 mm
ÇEŞİT: 1. kalite

12 mm 0.60 2700 Metre Kırmızı Çember Hakkında

12 mm kırmızı plastik çemberler 1. kalite geri dönüşüm ham maddeden üretilmiştir.  Üretimi yapılan ürünlerin sınıf ayrımı için kullanılmaktadır. Bazı firmalar da kendi logo rengi olduğu için tercih etmektedir. Kereste lambri ve tahta bağlama için yoğun olarak kullanmaktadır.  Daha çok yarı otomatik çember makinesi için uyumludur. Otomatik çember makinesi için uygun değildir.

12 mm kırmızı plastik çember 1. kalite geri dönüşüm ham maddeden üretilmiştir. Daha çok yarı otomatik çember makinesi için uyumludur. Otomatik çember makinesi için uygun değildir. Beyaz çember 1 bobin 2700m olarak üretimi yapılmaktadır. 12m kırmızı plastik çember, orjinal çembere oranla  maliyeti daha düşük olduğu için, kutu çemberleme , ağır koli çemberleme ve direk olarak ürün birleştirerek çemberleme için tercih edilir. 12mm kırmızı çember yarı otomatik çember makineleri için en çok kargo paketlemesi için tercih edilir. Kereste çemberleme, koli çemberleme ya da direk olarak ürün birleştirmede kullanılır.

12mm plastik çember üreticileri TÜRKİYE de bulunmaktadır. 12mm kırmızı plastik çember üretimi yapılmaktadır. 12mm kırmızı plastik çember satışı ve beyaz plastik çember fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.