12mm 080mm Manuel Siyah Çember
  • 12mm Manuel siyah plastik çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. 12mm siyah plastik çember fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Siyah çember alımlarında İSTANBUL içi araçlarımızla teslimat yapmaktayız.

 

12mm 080mm 40*15 KASNAK MANUEL SİYAH ÇEMBER

12mm manuel siyah plastik çember 1. kalite geri dönüşüm ham maddeden üretilmiştir. Manuel çember makinesi için uygundur. Sac toka, bukle toka, metal toka ve klips tel toka ile kullanıma uygundur. Çok germe kuvveti istemeyen firmalarda şarjlı çember makinasında da kullanılmaktadır. Yarı otomatik çember makinası,  Otomatik çember makinesi ve Full otomatik hatlı çember makinesi için uygun bir çember çeşidi değildir. Manuel çember makineleri için uygundur. 12mm manuel siyah çember 1 bobin 12mm*080mm 1750m dir. 12mm manuel siyah çember daha çok palet çemberleme için tercih edilir bazı müşteriler tarafından sac tokalı çemberleme ile kargo kolileri de bağlanmaktadır.

12mm Manuel siyah plastik çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. 12mm siyah plastik çember fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 12mm manuel plastik çember satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. 12mm siyah çember alımlarında İSTANBUL içi araçlarımızla teslimat yapmaktayız.

12mm manuel siyah çember manuel el tipi çember makinesi için uygundur. Yarı Otomatik çember makinası ve tam otomatik çember makineleriniz için orijinal çember veya 1. kalite çember çeşitlerini inceleyiniz.

12mm manuel siyah plastik çember uygun fiyatından dolayı tercih edilir. 40*15 kasnak ölçüsüne sahiptir. 1 bobin net 1750m dir.

12mm manuel siyah çember hakkında daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Video

Ürün Adı : 12mm 080mm Manuel Siyah Çember