09mm Orjinal Beyaz Plastik Çember
  • 9mm plastik çemberler orjinal ham maddeden üretilmiştir.  1 bobin 9mm*060mm 3500m dir.

    9mm beyaz çember daha çok oluklu mukavva koli üretimi, kutu üretimi, ambar kargo ve yurtdışı koli çemberleme için tercih edilir. Orijinal 09mm çember , Yarı otomatik çember makinası, full otomatik çember makinası için ve tam otomatik çember makinası için uygun çemberler dir.

09 mm ORJİNAL PLASTİK ÇEMBER 3500m

9 mm plastik çemberler orjinal ham maddeden üretilmiştir. Geri dönüşüm çember hammaddesi kullanılmamaktadır. yarı otomatik çember makinası, tam tomatik çember makinesi ve Full otomatik hatlı çember makinesi için uygun bir çember çeşididir. 1 bobin 9mm*060mm 3500m dir.

9mm beyaz çember daha çok oluklu mukavva koli üretimi yapan firmalar, kutu üretimi yapan firmalar ile ambar kargo ve yurtdışı koli çemberleme için tercih edilir. Orijinal 9 mm çember , Yarı otomatik çember makinası, full otomatik çember makinası ve tam otomatik çember makinası için uygun çemberler dir.

9mm plastik çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. 9 mm orjinal plastik çember fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 9 mm orijinal plastik çember satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. 9 mm orjinal beyaz çember alımlarında İSTANBUL içi araçlarımızla teslimat yapmaktayız

Video

Ürün Adı : 09mm Orjinal Beyaz Plastik Çember