12mm Plastik Mavi Çember Şeridi
  • 12 mm Mavi plastik çemberler 1. kalite geri dönüşüm ham maddeden üretilmiştir.  Üretimi yapılan ürünlerin sınıf ayrımı için kullanılmaktadır. Bazı firmalar da kendi logo rengi olduğu için tercih etmektedir. 1 rulo 3000m olarak üretilmektedir.

    Kereste lambri ve tahta bağlama için yoğun olarak kullanmaktadır.  Daha çok yarı otomatik çember makinesi için uyumludur. Otomatik çember makinesi için uygun değildir. mavi çember fiyatı, mavi çember satışı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

    teknopakcemberleme.com.tr/

        12 mm MAVİ PLASTİK ÇEMBER ŞERİDİ 3000m

12 mm Mavi plastik çemberler 1. kalite geri dönüşüm ham maddeden üretilmiştir.  Üretimi yapılan ürünlerin sınıf ayrımı için kullanılmaktadır. Bazı firmalar da kendi logo rengi olduğu için tercih etmektedir. 12mm mavi çember, Kereste lambri ve tahta bağlama için yoğun olarak kullanmaktadır.  Daha çok yarı otomatik çember makinesi için uyumludur. Otomatik çember makinesi için uygun değildir.Otomatik çember makinası için mavi satışımız mevcuttur.Mavi çember fiyatı, mavi çember satışı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

12mm mavi çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. 12mm Mavi çemberlerimiz net olarak 3000m üretilmektedir. Farklı ölçü ve metraj için lütfen arayınız. 

Video

Ürün Adı : 12mm Plastik Mavi Çember Şeridi