12mm Plastik Sarı Çember Şeridi
  • 12mm sarı çember, Kereste lambri ve tahta bağlama için yoğun olarak kullanmaktadır.  Daha çok yarı otomatik çember makinesi için uyumludur. Otomatik çember makinası için sarı satışımız mevcuttur. Sarı çember fiyatı, sarı çember satışı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

    12mm sarı çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. 12mm sarı çemberlerimiz net olarak 3000m üretilmektedir. Farklı ölçü ve metraj için lütfen arayınız. 

12mm PLASTİK SARI ÇEMBER ŞERİDİ

 

12 mm Sarı plastik çemberler 1. kalite geri dönüşüm ham maddeden üretilmiştir.  Üretimi yapılan ürünlerin sınıf ayrımı için kullanılmaktadır. Bazı firmalar da kendi logo rengi olduğu için tercih etmektedir. 12mm Sarı çember, Kereste lambri ve tahta bağlama için yoğun olarak kullanmaktadır.  Daha çok yarı otomatik çember makinesi için uyumludur. Otomatik çember makinesi için uygun değildir. Otomatik çember makinası için sarı çember satışımız mevcuttur. 12mm sarı çember ve renkli çember fiyatı, sarı çember satışı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

12mm sarı çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. Renkli çemberlerimiz net olarak 3000m üretilmektedir. Farklı ölçü ve metraj için lütfen arayınız. 

Video

Ürün Adı : 12mm Plastik Sarı Çember Şeridi