16mm 850m Kompozit Lifli Çember

16mm Kompozit Lifli Çember 850m

16mm Kompozit lifli çemberler Polipropilen ile kaplanmış yüksek mukavemetli %100 endüstriyel polyester iplerden üretilen palet ambalaj çemberleridir. Lifli çemberler yumuşak bir yapıya sahip olduğundan bağlanan yüzeylere zarar vermez. kompozit çemberler çizilme, ezilme, paslanma yapmaz. Eldiven gerektirmez ve kaza riski içermez. lifli çember yüksek mukavvemet gerektiren hassas yüzeylere uygundur. Kompozit lifli polyester çemberlerin hafif olması kullanımda pratiklik sağlar. Kompozit lifli çemberler, her türlü palet, balya ve paketlemelerde güvenilir çözümler sunar.

16mm lifli kompozit çemrberler tüm sektörlerde metal, cam, kereste, mermer, mobilya, makine, tekstil, gıda, plastik, kimya vb daha birçok alnda kullanabileceğiniz son derece güvenli ve ekonomik bir üründür. Yüksek kopma mukavemeti ve elastiki özelliği sayesinde bağlandığı yüzeylerde her zaman gergin kalması, sıcak ve soğuk hava şartlarında özelliğini kaybetmemesi, neme dayanıklılığı, kimyasallara ve güneş ışınlarına dirençli olması kompozit lifli polyester çemberleri çelik ve plastik çemberlere göre daha güvenli paketleme yapma olanağı sağlar.

16mm kompozid lifli çember 1 rulo 850m olarak üretilmektedir. Koli içinde 2 adet lifli çember bulunmaktadır.

16mm Kompozit lifli çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. Lifli çember fiyatları ve satışı için lütfen iletişime geçiniz.

Video

Ürün Adı : 16mm 850m Kompozit Lifli Çember