JOINPACK ES-104 Yarı Otomatik Çember Makinesi
 • Joinpack Türkiye

   Joinpack Türkiye olarak tüm Joinpack makinelerin ithalatını Teknopak Çemberleme olarak firmamız yapmaktadır. 

  Joinpack Türkiye Distribütörü firmamızdır. Joinpack Türkiye olarak, Joinpack çember makineleri ithalatı, satışı, satış sonrası çember makinası tamiri ve yedek parçaları  alanında faaliyet göstermekteyiz. Çember makinesi fiyatları için lütfen arayınız. Çember makinesi fiyatı en uygun ödeme şartları ile sizlere teklifimiz olacaktır.

  Makinenin Teknik Özellikleri 

                                        TAIWAN MALI

  Çemberleme zamanı 2,5sn/Çember - 24 Çember/dk.
  Gerdirme Kuvveti   15kg ~ 45kg - Mekanik Olarak Ayarlanabilir
  Çember Genişliği 6mm,7mm,8mm,9mm,12mm Ayarlanabilir.
  Çember Birleştirme Şekli Isı İle Yapıştırarak - Toka Kullanılmaz
  Makine Ölçüsü U- 902mm x G - 575mm x Y - 780mm
  Makine Ağırlığı 85Kg
  Paketlenecek Ürün Ölçüsü U - Sınırsız x G - 75mm x Y - 25mm
      İTHALAT SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA

JOINPACK ES-104 YARI OTOMATİK KOLİ ÇEMBERLEME MAKİNESİ

Joinpack yarı otomatik çember makinası ile üzerine koyabildiğiniz her şeyi çemberleyebilirsiniz. Çemberlenecek ürünün ebatları sınırsızdır, çünkü çember uzunluğunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ürünü makinenin üzerine koyduktan sonra çemberi kolinin üzerinden  dolaştırarak çember kanalına değdirmeniz yeterlidir. Bundan sonra çember makinası germeyi, kaynatmayı otomatik olarak yapacak ve ikinci ürün için yeni çemberi ileri uzatarak çember makinasını hazır hale getirecektir.

Joinpack yarı otomatik çember makinası çok amaçlı olarak çeşitli sektörlerde kullanılabilir. Yarı otomatik çember makinesi ile, İp ile bağlama yapılabilen her herde kullanılabilir. Plastik çember ile Koli çember bağlama. Oluklu mukavva çemberleme, koli bağlama, Gazete ve dergi paketleme, mermer ve kremit bağlama, lambri ve parke bağlama, kesimhanede pastal bağlama, alçıpan profili bağlama, eşarp çember bağlama ve daha bir çok sektör de joinpack yarı otomatik çember makinası kullanılmaktadır.

Joinpack yarı otomatik çember makinası, zamandan, malzemeden ve işçilikten sağladığı tasarruf ile kendini amorti etmektedir.

Joinpack Türkiye olarak tüm makinelerin ithalatını Teknopak Çemberleme olarak firmamız yapmaktadır. 

Joinpack Türkiye Distribütörü firmamızdır. Joinpack çember makineleri ithalatı, çember makinesi satışı, çember makinası tamiri ve yedek parçaları  alanında faaliyet göstermekteyiz. Çember makinesi fiyatları için lütfen arayınız. Çember makinesi fiyatı en uygun ödeme şartları ile sizlere teklifimiz olacaktır.

Joinpack ES-104 satış ve joinpack es-104 servisi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yarı otomatik çember makinesi modelleri, plastik çember çeşileri için ALTTAKİ LİNKLERİ  tıklayınız.

yarı otomatik çember makinesi  plastik çember  12mm beyaz plastik çember  siyah plastik çember     otomatik çember makinası

full otomatik çember makinesi      manuel çember gerdirme makinası    şarjlı çember makinası    palet streç film     koli bantı

Video

Ürün Adı : JOINPACK ES-104 Yarı Otomatik Çember Makinesi