P330 Manuel Plastik Çember Makinası
  •  P330 Plastik Çember Gerdirme Makinesi

    Manuel çember makinası, Palet ve koli çemberleme de manuel olarak kullanılmakta olan tokalı sistemin en sağlıklısıdır.

    Manuel çember makinası,13mm 16mm ve 19mm plastik çember ve polyester çember gerdirme için kullanılmaktadır. Manuel çember bağlama yapmak için bukle tel toka kullanılması gerekmektedir. Plastik veya polyester çember için uygun olan toka tercih edilirse kesinlikle palette devrilme dağılma söz konusu olmaz.

     

       P-330  MANUEL PLASTİK ÇEMBER VE POLYESTER ÇEMBER GERDİRİCİ MAKİNE 

İnternetten satış, online satış için www.teknopaksatis.com internet sitemizi ziyaret ediniz.

 

POLYESTER ÇEMBER ARABASI 

 

POLYESTER ÇEMBER TOKASI

 

 

 

 

 

 

Manuel çember makinası, palet ve koli çemberleme de manuel olarak kullanılmakta olan tokalı sistemin en sağlıklısıdır. Sac toka gibi ek yerinden çıkmaz. Sorunsuz bir çemberleme yapar.Manüel el tipi çember makinası 12MM Polyester çember, 12mm plastik çember, 12mm siyah çember, 16MM plastik çember, 16mm polyester çember, 19mm polyester çember ile çalışır. Çember taşıma arabasının üzerine tokaları ve makineyi koyarak depo içerisinde istediğiniz noktaya rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

P330 Plastik Çember Gerdirme Makinesi

Manuel çember makinası, Palet ve koli çemberleme de manuel olarak kullanılmakta olan tokalı sistemin en sağlıklısıdır. Manuel gerdirme makinesi ile yapılan çemberleme,Sac toka gibi ek yerinden çıkmaz. Sorunsuz bir çemberleme yapar.12MM Polyester çember, 12mm plastik çember, 12mm siyah çember, 16mm polyester çember, 19mm polyester çember ile çalışır. Çember taşıma arabasının üzerine tokaları ve makineyi koyarak depo içerisinde istediğiniz noktaya rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Manuel çember makinası,13mm 16mm ve 19mm plastik çember ve polyester çember gerdirme için kullanılmaktadır. Manuel çember bağlama yapmak için bukle tel toka kullanılması gerekmektedir. Plastik veya polyester çember için uygun olan toka tercih edilirse kesinlikle palette devrilme dağılma söz konusu olmaz.

Manuel çember makinasını kullanmak için, paletten plastik veya polyester çemberi geçirerek önce klips tel tokaya çemberi takıyoruz. Daha sonra manuel el tipi çember gerdirme makinasını çember uygun bir şekildetaıyoruz. son olarak istediğimiz sıklığa gelinceye kadar gerdirmeyi yapıyoruz. çember gerdirme işlemi bitince makine ile çemberi keserek çemberden kurtarıyoruz.

Manuel çember gerdirme makineleri ekonomik olmasından dolayı en çok satış yapılan çember makinesidir. Palet çemberleme ihtiyacı duyan, oluklu mukavva koli fabrikaları, parke taşı üretimi yapan firmalar, lojistik depolarda, yedek parça üretimi yapan firmalar, kiremit üretimi, tuğla üretimi, kereste imalatı yapan firmalar tarafından en çok tercih edilen çember makinası, manuel çember makinasıdır.

Manuel çember makinesi yardımcı ürünler için aşağıdaki ürünleri de inceleyebilirsiniz.

manuel çember makinası   polyester çember    pet çember, yeşil çember   siyah plastik çember  bukle klips toka   fosfatlı toka

İTHALAT TEKNOPAK ÇEMBERLEME MAKINALARI AMB.SAN. VE TIC.LTD.STI.
Adres Akçaburgaz Mah. 1585 Sokak TEM34 İşmerkezi No:70 - ESENYURT / ISTANBUL
TEL 0212 475 10 65 pbx. - 0 532 345 40 39
FAX 0212 475 11 65
Email info@teknopakcemberleme.com.tr
URL www.teknopakcemberleme.com.tr

Video

Ürün Adı : P330 Manuel Plastik Çember Makinası