Transpak TP 202 Çember Makinası
 •   Makinenin Teknik Özellikleri 

                                            TAIWAN MALI

  Çemberleme zamanı 2,5sn/Çember - 24 Çember/dk.
  Gerdirme Kuvveti 15kg ~ 45kg - Mekanik Olarak Ayarlanabilir
  Çember Genişliği 6mm,7mm,8mm,9mm,12mm Ayarlanabilir.
  Çember Birleştirme Şekli Isı İle Yapıştırarak - Toka Kullanılmaz
  Makine Ölçüsü U- 902mm x G - 575mm x Y - 780mm
  Makine Ağırlığı 85Kg
  Paketlenecek Ürün Ölçüsü U - Sınırsız x G - 75mm x Y - 25mm
  İTHALAT SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA

 TRANSPAK TP 202 YARI OTOMATİK KOLİ ÇEMBERLEME MAKİNESİ

Transpak çember makinası ile, Üzerine koyabildiğiniz, her şeyi çemberleyebilirsiniz. Transpak TP202 çember makinelerinde, Çemberlenecek ürünün ebatları sınırsızdır, çünkü çember uzunluğunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ürünü makinenin üzerine koyduktan sonra çemberi etrafından dolaştırarak çember kanalına değdirmeniz yeterlidir. Bundan sonra makine; germeyi, kaynatmayı otomatik olarak yapacak ve ikinci ürün için yeni çemberi ileri uzatarak hazır hale getirecektir.

Transpak çember makinesi çok amaçlı olarak çeşitli sektörlerde kullanılabilir İp ile bağlama yapılabilen her herde kullanılabilir. Plastik çember ile koli çember bağlama da en çok tercih edilen çemberleme sistemidir.

Transpak çember makinası ile oluklu mukavva koli, kutu çemberleme, koli bağlama, gazete ve dergi paketleme, mermer ve kremit bağlama, lambri ve parke bağlama, kesimhanede pastal bağlama, alçıpan profili bağlama v.s. bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Transpak çember makinası zamandan, malzemeden ve işçilikten sağladığı tasarruf ile kendini amorti etmektedir.

Transpak tp 202 satışı tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm orjinal yedek parçaları bulunmaktadır. Çember makinası fiyatları için 0212 475 10 65 - 0534 255 4 05 nolu telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Joinpack ES-104 satış, joinpack servis, joinpack tamiri, joinpack es-104 servisi firmamız tarafından yapılmaktadır. extend çember makinası satışı, extend servis, extend tamiri, extend şerit makinası tamiri, çember makinesi servis firmamız tarafından yapılmaktadır.

Transpak TP 202 çember makinası, zincir kavramalı sistemdir.

Yarı otomatik çember makinesi modelleri, plastik çember çeşileri için ALTTAKİ LİNKLERİ  tıklayınız.

yarı otomatik çember makinesi  plastik çember  12mm beyaz plastik çember  siyah plastik çember     otomatik çember makinası

full otomatik çember makinesi      manuel çember gerdirme makinası    şarjlı çember makinası    palet streç film     koli bantı

Video

Ürün Adı : Transpak TP 202 Çember Makinası