Hakkımızda

Teknopak Çemberleme Hakkında

2007 yılında MURAT ÖZKAN tarafından İSTANBUL – YENİBOSNA da 60m2 alanda kurulmuştur.2008 yılında İSTANBUL SULTANÇİFTLİĞİ adresine taşınmış olan firmamız kısa sürede bir çok firma ile görüşerek direk olarak ithalata başlamıştır.Personel sayısını kısa sürede 7 kişiye çıkaran firmamıza artan talepleri daha iyi karşılamak için 2013 yılı Nisan ayında İSTANBUL – HABİBLER adresine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye başlamıştır.

Gelişen ekonomi ile şirketimiz de büyümeye devam etmiştir. 01.08.2017 tarihi itibari ile şirketimiz kendi işyerini satın alarak AKÇABURGAZ MAH. 1585 SOKAK TEM34 İŞMERKEZİ NO:70 – ESENYUT – İSTANBUL Adrsine taşınarak 1200m2 alanda siz değerli müşterilerimize hizmete devam etmektedir.

1998 yilindan bu yana tecrübemizle tüm Türkiye genelinde endüstriyel ambalaj makineleri,malzemeleri teknik servis ve yedek parça alanlarinda faaliyet göstermektedir.Satisini yapmakta oldugumuz makinelerin direkt ithalatini ve yetkili satış bayiliğini yapmaktayiz. Çemberleme makinelerinde marka ve model ayirt etmeksizin tamir-bakim hizmeti vermekteyiz. Makinelerimize ait her türlü yedek parça stoklarimizda sürekli mevcuttur. Plastik çember, Polyester çember ,çelik çember ,Lifli Kompozit çember, Lifli Tekstil çember makineleri ve malzemelerinin satisini ayrica tamir bakimini da yapmaktayiz.

Distribütörlüklerimiz,

JOINPACK – TAYVAN,Yarı otomatik çember makinesi, Otomatik çember makinesi, Otomatik koli bantlama makinesi,

JOINPACK – ÇİN , Yarı otomatik çember makinası, Havalı palet çemberleme makinası

NANTONG – KINGPACK – ÇİN , Yarı otomatik çember makinesi,

MESSERSİ – İTALYA, Orjinal p.p.(polipropilene) çember – Orjinal Pet ( polyester) çember. Otomatik ve yarı otomatik çember makineleri için en uygun ürünler.

PANTECH-ZAPAK – TAYVAN, Şarjlı çember makinası, akülü çember makinası, havalı çember makinası

YANG BEY – YBICO – TAYVAN, Manuel gerdirici plastik çember makinesi, Manuel gerdirici polyester çember makinası, Manuel gerdirici lifli çember makinası, Manuel çelik çember makinesi, Tokasız kenetlemeli çelik çember makinası

Firmanizin ihtiyaci olan en dogru ürünü gerek telefon, gerekse keşif ekibimiz ile sizlerle bilgi alisverisi yaparak en dogru, en ekonomik ve en pratik çözümlerle birlikte karar vererek çalışmaktayız.

Joinpack Türkiye, Joinpack Türkiye olarak tüm makinelerin ithalatını Teknopak Çemberleme olarak firmamız yapmaktadır.

Joinpack Türkiye Distribütörü firmamızdır. Joinpack Türkiye olarak, Joinpack çember makineleri ithalatı, çember makinesi satışı, çember makinası tamiri ve yedek parçaları  alanında faaliyet göstermekteyiz. Çember makinesi fiyatları için lütfen arayınız. Çember makinesi fiyatı en uygun ödeme şartları ile sizlere teklifimiz olacaktır.

Türkiye’de birçok firma makineyi aldıktan sonra teknik servis ve yedek parça noktasında sıkıntılar yaşamaktadır Firmamiz bu noktada sorunsuz hizmet anlayisini ilke edinmis olup bu doğrultuda siz degerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadir. Her türlü Ambalajlama çözümlerimizle yardımcı olabililiriz.

Referanslarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.