Manuel Çember Makinesi

MANUEL EL TİPİ ÇEMBERLEME MAKİNELERİ

Manuel çember makineleri en fazla palet çemberleme için tercih edilmektedir. Manuel çember makinesi, Şarjlı çember makinesi ve havalı çember makinelerine kıyasla çok daha ekonomik bir çemberleme sistemidir.

Manuel elde kullanılan çember makinaları, kendi içinde de bir çok model barındırmaktadır. TEKNOPAK manuel çember gerdirme makinası olarak firmamızı arayan müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri, müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda en uygun çember makinasını  ve manuel çember makinesinde kullanılması gereken plastik çember, polyester çember, lifli kompozit çember veya çelik çemberlerden hangisi uygun ise müşterilerimize sunmaktayız. Manuel çember makineleri için gerekli olan 13mm bukle toka, 16mm bukle toka, 19mm bukle toka ve lifli çember için 25mm ve 32 mm bukle toka ve makineleri uygun fiyatlarla satışını yapmaktayız.

Manuel çember germe sistemi satın alınırken oluşan en büyük yanlışlık toka seçimidir. Manuel Çember Makinası için kullanılan tokalar her çember sınıfı için özel üretilmektedir. Polyester Çember ile lifli kompozit çember tokaları farklı tokalardır. Polyester çember tokaları 13-16-19mm fosfatlı çember tokasıdır. Lifli çember tokası ise 13-16-19-25-32mm düz dediğimiz krom kaplı çember tokasıdır. Çemberler için uygun toka alınmaması durumunda paletleme esnasında sorunlar yaşanmaktadır.

Manuel çember makinesi kullanımı çok basittir. Manuel çember makineleri bölümünde video kayıtlarımız mevcuttur.

Paletleriniz ve kolilerinizi çemberleme yapmak için,  manuel çember makinası fiyatları için0212 475 10 65 - 0534 255 4005 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Manuel çemberleme makineleri tamir bakımı firmamızdan yapılmaktadır. Yedek parçaları TEKNOPAK CEMBERLEME olarak firmamızda mevcuttur.