Packtech Çember Makinası PT8024
 •  

  • Çemberleme zamanı 2,5sn/Çember - 24 Çember/dk.
   Gerdirme Kuvveti 15kg ~ 45kg - Mekanik Olarak Ayarlanabilir
   Çember Genişliği 6mm,7mm,8mm,9mm,12mm Ayarlanabilir.
   Çember Birleştirme Şekli Isı İle Yapıştırarak - Toka Kullanılmaz
   Makine Ölçüsü U- 902mm x G - 575mm x Y - 780mm
   Makine Ağırlığı 85Kg
   Paketlenecek Ürün Ölçüsü U - Sınırsız x G - 75mm x Y - 25mm
   İTHALAT SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA

   ÇİN MALI

 PAKTECH XT 8024 YARI OTOMATİK KOLİ ÇEMBERLEME MAKİNESİ

Pakteck çember makinası ile, Üzerine koyabildiğiniz, her şeyi çemberleyebilirsiniz. Paktech çember makinelerinde, Çemberlenecek ürünün ebatları sınırsızdır, çünkü çember uzunluğunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ürünü makinenin üzerine koyduktan sonra çemberi etrafından dolaştırarak çember kanalına değdirmeniz yeterlidir. Bundan sonra makine; germeyi, kaynatmayı otomatik olarak yapacak ve ikinci ürün için yeni çemberi ileri uzatarak hazır hale getirecektir.

Çok amaçlı olarak çeşitli sektörlerde kullanılabilir İp ile bağlama yapılabilen her herde kullanılabilir.Plastik çember ile ,Koli çember bağlama.

Oluklu mukavva, koli bağlama, Gazete ve dergi paketleme, Mermer ve kremit bağlama,Lambri ve parke bağlama, Kesimhanede pastal bağlama, Alçıpan profili bağlama, çember makinası, çember makinesi

Zamandan, malzemeden ve işçilikten sağladığı tasarruf ile kendini amorti etmektedir.

Pakteck XT8024 çember makinası, Transpak TP 202 satışı tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm orjinal yedek parçaları bulunmaktadır. Çember makinası fiyatları için 0212 475 10 65 - 0534 255 4 05 nolu telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Joinpack ES-104 satış, joinpack servis, joinpack tamiri, joinpack es-104 servisi firmamız tarafından yapılmaktadır. extend çember makinası satışı, extend servis, extend tamiri, extend şerit makinası tamiri, çember makinesi servis firmamız tarafından yapılmaktadır.

Transpak TP 202 çember makinası, zincir kavramalı sistemdir.

Video

Ürün Adı : Packtech Çember Makinası PT8024