08mm Orjinal Beyaz Plastik Çember
  • 8mm plastik çemberler orjinal ham maddeden üretilmiştir.  1 bobin 8mm*060mm 4000m dir.

    8mm beyaz çember daha çok oluklu mukavva koli üretimi, kutu üretimi, ambar kargo ve yurtdışı koli çemberleme için tercih edilir. Orijinal 08mm çember , Yarı otomatik çember makinası, full otomatik çember makinası için ve tam otomatik çember makinası için uygun çemberler dir.

08 mm ORJİNAL PLASTİK ÇEMBER 4000m

8 mm plastik çemberler orjinal ham maddeden üretilmiştir. Geri dönüşüm çember hammaddesi kullanılmamaktadır. Otomatik çember makinesi ve Full otomatik hatlı çember makinesi için uygun bir çember çeşididir. 1 bobin 8mm*060mm 4000m dir.

8mm beyaz çember daha çok oluklu mukavva koli üretimi yapan firmalar, kutu üretimi yapan firmalar ile ambar kargo ve yurtdışı koli çemberleme için tercih edilir. Orijinal 8 mm çember , Yarı otomatik çember makinası, full otomatik çember makinası ve tam otomatik çember makinası için uygun çemberler dir.

8mm plastik çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. 8 mm orjinal plastik çember fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 8 mm orijinal plastik çember satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. 8mm orjinal beyaz çember alımlarında İSTANBUL içi araçlarımızla teslimat yapmaktayız

Video

Ürün Adı : 08mm Orjinal Beyaz Plastik Çember