MRT 19 Havalı Polyester Çember Makinası
 • Havalı Çember Makinası

  Havalı Çember Makinası ile, polyester çember ve polipropilene p.p. plastik çember ile kullanım yapabilirsiniz. Polyester çemberler çok daha mukavemeti ve sertliği yüksek olduğundan bu makinede polyester çember kullanılmasını tavsiye ederiz. Plastik pp çemberler daha yumuşak olduğu için fazla sıkma durumunda kopmalar olmakta veya makinelerin dişlilerine çember sıkıştırma durumu olmaktadır. Hafif işlerde plastik çember kullanılabilir. Ağır ve çok fazla çember sıkma gerektiren durumlarda polyester çember daha sağlıklı olacaktır.

   

  Havalı Çember Makinesi  kullanımı, bağlanacak olan ürünün etrafından çember dolaştırılıp makinedeki "Çember Kanalına" yerleştirilir. Birinci düğmeyle germeyi, ikinci düğme ile kaynatmayı ve kesmeyi aynı anda yapar. Son derece pratiktir. Germe sırasında hava ile tansiyon kontrol sistemi sayesinde ayarladığınız gerginliğe geldiğinde otomatik olarak durur. Bu sayede bağlanan her çember aynı gerginlikte olur. Aynı zamanda yüksek germe gücü sayesinde sağlam bir bağlama yapılabilir. Kesmede kaynatma sırasında yapıldığından ikinci bir işleme gerek kalmaz.

  Çember kaynatma; sürtünme kaynaklı olup toka kullanımı gerektirmez.
  Çember özelliklerine göre, Gerdirme Kuvveti ve Kaynatma Süresi ayarlanabilir.

   

MRT 19 HAVALI POYESTER ÇEMBER BAĞLAMA MAKİNASI

 

Havalı çember makinesi ile, polyester çember ve polipropilene p.p. plastik çember ile kullanım yapabilirsiniz. Polyester çemberler çok daha mukavemeti ve sertliği yüksek olduğundan bu makinede polyester çember kullanılmasını tavsiye ederiz. Havalı çember makinesi ile çemberleme yapılması esnasında plastik pp çemberler daha yumuşak olduğu için fazla sıkma durumunda kopmalar olmakta veya makinelerin dişlilerine çember sıkıştırma durumu olmaktadır. Havalı çember makinaları ile hafif işlerde plastik çember kullanılabilir. Ağır ve çok fazla çember sıkma gerektiren durumlarda polyester çember daha sağlıklı olacaktır.

Havalı çember makinası ile çemberleme yapmak için bağlanacak olan ürünün etrafından çember dolaştırılıp makinedeki "Çember Kanalına" yerleştirilir. Çember makinasının üzerinde bulunan düğmeyle gerdirmeyi, ikinci düğme ile kaynatmayı ve kesmeyi aynı anda yapar. Havalı çember makinaları son derece pratiktir. bakım ve tamir masrafları şarjlı çember makinasına oranla çok daha düşüktür. Havalı çember makinası ile çemberleme sırasında hava ile tansiyon kontrol sistemi sayesinde ayarladığınız gerginliğe geldiğinde otomatik olarak durur. Bu sayede bağlanan her çember aynı gerginlikte olur. Havalı çember makinası aynı zamanda yüksek germe gücü sayesinde sağlam bir bağlama yapılabilir. Kesmede kaynatma sırasında yapıldığından ikinci bir işleme gerek kalmaz.

Havalı çember makinası ile çember yapıştırma sürtünme kaynaklı olup toka kullanımı gerektirmez.
Havalı çember makinesinde çember özelliklerine göre, gerdirme kuvveti ve kaynatma Süresi ayarlanabilir
.

Firmamız marka ve model ayırt etmeksizin tüm havalı çember makineleri tamir bakımı yapmaktadır. Havalı çember makineleriniz için yedek parça temini de sağlamaktayız.

İTHALAT   TEKNOPAK ÇEMBERLEME MAKINALARI AMB.SAN. VE TIC.LTD.STI.
Adres Akçaburgaz Mah. 1585 Sokak TEM34 İşmerkezi No:70 - ESENYURT / ISTANBUL
TEL 0212 475 10 65 pbx. - 0 532 345 40 39
FAX 0212 475 11 65
Email info@teknopakcemberleme.com.tr
URL www.teknopakcemberleme.com.tr

Video

Ürün Adı : MRT 19 Havalı Polyester Çember Makinası